TITLE

DESCRIPTION

ZIELONA SZKOŁA W BORACH TOCHOLSKICH

Bory Tucholskie to niezwykła kraina, która pięknem swych krajobrazów urzekła nasze wrażliwe dusze. Zielona Szkoła zorganizowana w tym miejscu okazała się strzałem w dziesiątkę. Nasza klasa w końcu miała okazję ujawnić wewnętrznie skryty potencjał ruchowy i wykorzystać jego zasoby: w biegu na orientację - który najszybciej pokonały Marysia i Karolina, w podchodach nocnych - gdzie ostatnie zadanie wymagało od nas nie lada odwagi i współpracy grupowej.  Niektórzy z nas pierwszy raz jeździli konno, pływali kajakiem i strzelali na strzelnicy do celu. Okazało się, że nieźle nam poszło. W trakcie naszego pobytu poznaliśmy bardzo wiele ciekawych historii przyrodniczych. Nauczyliśmy się rozpoznawać gatunki drzew, ptaków i zwierząt, zwiedziliśmy kopalnię węgla brunatnego i poznaliśmy historię Indianina, który walczył w obronie naszej ojczyzny. Spacery leśnymi ścieżkami, ognisko, dyskoteka i zabawy i gry ruchowe w terenie dodały atrakcyjności w czasie wolnym od zajęć zorganizowanych a wieczory obfitowały w rozmowy i żarty z kolegami. Wspomnienia nasze z tego miejsca pozostaną na długo w naszej pamięci i sercach. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress