TITLE

DESCRIPTION

„ Zapraszamy na kubeczek zdrowia dla każdego.”

  11.12.2017 r. odwiedziła nas Pani Małgorzata Błońska - mama Maksa. Rozmawialiśmy na temat zdrowego stylu życia. Nasz dialog obfitował w wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną. Okazało się, że na temat zdrowego odżywiania, ruchu i ich wpływu na organizm sporo już wiemy. Pani Małgosia wzbogaciła naszą wiedzę o temat witamin i ich zawartości w produktach żywieniowych. Ustaliliśmy jakie lubimy spożywać owoce i warzywa i w jakiej postaci możemy je jeść szczególnie zimą. Maks i jego mama przygotowali dla nas niespodziankę. Zaproponowali wspólne wykonanie soków. Pomysł okazał się trafiony. Wspólnie obieraliśmy i kroiliśmy soczyste owoce: jabłka, pomarańcze, banany, mango. Do soków dodawaliśmy miętę, marchewkę, szpinak, buraki i imbir. Każdy z nas znalazł smak dla siebie. Na koniec wykonaliśmy sok „wszystko co się nawinie” – był wspaniały. Jesteśmy pewni, że w okresie zimowym nasze organizmy obronią się przed wirusami. Wystarczy tylko kilka razy w tygodniu przygotować z rodzicami sok z ulubionych owoców i warzyw.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress