Wycieczka Szlakiem Piastowskim 4-5.10.2016

W dniach 4-5 października byliśmy na wycieczce „Szlakiem Piastowskim”. Wyruszyliśmy o 6 rano. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Gniezno i Ostrów Lednicki. Po południu udaliśmy się do hotelu Martina w Żninie. Dzieci były zachwycone. Zjedliśmy uroczystą kolację, a później oddaliśmy się tanecznym szaleństwom. Po tylu atrakcjach nasi uczniowie nie mieli problemu z zaśnięciem:). Następnego dnia, niestety w strugach deszczu, odwiedziliśmy Biskupin, a następnie Kruszwicę, gdzie weszliśmy na słynną Mysią Wieżę. Dzień zakończyliśmy pysznym obiadem. W drodze powrotnej dzieci z wypiekami na twarzach słuchały historii i legend związanych z tematem wycieczki, które pięknie opowiadała pani Ela – nasza przewodniczka. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy późnym wieczorem do domów. Już czekamy na kolejne wyjazdy!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress