TITLE

DESCRIPTION

Wycieczka do Wilanowa

19 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Wilanowa. Zwiedziliśmy pałac, a pani Ela jak zwykle w ciekawy sposób przekazała nam dużo historycznych informacji, które na pewno zapamiętamy. Z zainteresowaniem oglądaliśmy piękne wnętrza pałacu oraz wszystkie zgromadzone tam obrazy, rzeźby i inne cenne przedmioty. Po intensywnym zwiedzaniu zjedliśmy pyszny obiad w restauracji. Przy okazji szlifowaliśmy zasady savoire - vivre:). Po obfitym posiłku dobrze zrobił nam spacer po wilanowskich ogrodach. Choć pogoda nie była dla nas łaskawa, to i tak udało się nam poczuć wiosnę wśród kwitnących drzew i krzewów. Rozgrzewaliśmy się biegami:). Wycieczka była bardzo ciekawa i na prawdę dużo z niej wynieśliśmy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress