TITLE

DESCRIPTION

Wrześniowy Dzień Dobrego Słowa – „Świat emocji”.

13 września nasza klasa zaprosiła młodszych kolegów i koleżanki w plener. Zorganizowaliśmy tam spotkanie z okazji Dnia Dobrego Słowa, a miało ono charakter artystyczny i było bardzo niecodziennym. Zaprezentowaliśmy krótkie scenki teatralne – prezentujące świat emocji. Zadanie naszych widzów polegało na odczytaniu emocji i zapisaniu jej nazwy na kartce. Kacper B., Wiktor J. i Marcin G. – prowadzący spotkanie, bardzo motywowali i chwalili uczestników spotkania za osiągnięte wyniki, ponieważ niektóre scenki obrazowały bardzo trudne emocje. W rezultacie okazało się, że wszyscy uczniowie poradzili sobie doskonale i bezbłędnie. Wspólnymi siłami stworzyliśmy mapę emocji, które towarzyszą nam na co dzień. Przy okazji spędziliśmy czas na świeżym powietrzu i w miłej atmosferze.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress