TITLE

DESCRIPTION

NASZE SPOTKANIA ZE SZTUKĄ

ROK SZKOLNY 2017/2018 OBFITUJE W LICZNE SPOTKANIA ZE SZTUKĄ TEATRALNĄ. Teatr to miejsce krzewienia kultury i uwrażliwiania człowieka na sztukę. Mamy to szczęście, że raz w miesiącu uczestniczymy w różnego rodzaju spektaklach. Pełniąc rolę widza w praktyce rozwijamy podstawowe zasady kulturalnego zachowania się w miejscach takich jak to, podziwiamy kunszt aktorski, uczymy się interpretacji treści i poznajemy różne techniki teatralne. Oto lista kilku spektakli, które mięliśmy okazję obejrzeć:
  • Listopad 2017 - "Królowa śniegu" Teatr Syrena
  • Grudzień 2017 - "Kot w butach" Teatr Syrena
  • Styczeń 2018 - "Czarodziej" Teatr Palladium
Spektakl "Czarodziej" to niepowtarzalne spotkanie ze sztuką aktorską i cyrkową. Zostaliśmy oczarowani bajkową magią spektaklu w reżyserii Wojciecha Rotowskiego. Na deskach Teatru Palladium zagościło to, co w iluzji scenicznej jest najpiękniejsze – emocje – wywołane pięknymi efektami iluzji wspartej znakomitą grą świateł, dźwięku, efektów specjalnych i video-mappingu. Coś niesamowitego. Tego typu spektakl pamięta się przez długie lata.   Nasze klasowe zdjęcie z aktorami spektaklu "Czarodziej". Ale przygodę z teatrem dopiero zaczynamy. Pragnąc poznać nie tylko aktorów ale również ich kunszt i wcielić się w ich rolę, zamierzamy wziąć udział w : Edukacji teatralnej – Program edukacyjny: Teatr wiem co to. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress