TITLE

DESCRIPTION

POSZERZAMY NASZE HORYZONTY

W minionym tygodniu uczniowie naszej klasy, mieli niepowtarzalną okazję uczestnictwa w zajęciach anglojęzycznych, prowadzonych przez wolontariusza AIESEC z Algierii. Zino - student II roku informatyki, zapoznał nas z Florą i Fauną swojego kraju. Opowiedział nam również o tradycjach, strojach i religii. Bardzo zaciekawił nas temat związany ze szkołą i rodziną. Dziewczęta były pod wrażeniem pięknych strojów modelek z Algierii, chłopcom natomiast spodobały się niektóre gatunki zwierząt, np.: fenek (zwierzę podobne do liska, z bardzo dużymi wystającymi uszami). Zino zabrał nas również w interaktywną podróż, prezentując wiele ciekawych miejsc, walutę kraju, zdjęcia prezydenta i system demokratycznych wyborów.  Dzięki temu spotkaniu poszerzyliśmy nasze horyzonty, zgłębiliśmy wiedzę na temat tak dalekiego kraju, jakim jest Algieria. Mięliśmy, również szansę wykazać się umiejętnościami językowymi. Na pochwałę w tym względzie zasługują Kacper Baranowski i Wiktor Jobski. Dziękujemy naszemu gościowi i wam drodzy chłopcy, za wspaniałe tłumaczenie tych spotkań.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress