TITLE

DESCRIPTION

FESTIWAL TEATRALNY MASKA

FESTIWAL TEATRALNY MASKA Festiwal Teatralny Maska to niecodzienne spotkanie ze sztuką organizowane przez naszą szkołę, na łamach sceny w Miejskim Ratuszu w Legionowie. W tym roku szkolnym wszystkie uczennice naszej klasy przy współpracy z koleżankami z klas 3 i 6 – zaprezentowały spektakl teatralno – taneczny pt:”Iskierka”. Przygotowania odbywały się pod okiem Pani Katarzyny Jędrzejewskiej w ramach Koła Taneczno – teatralnego. Dziewczęta bardzo długo pracowały nad opanowaniem układów tanecznych, wokalu i ról. Wszystko tworzyły na ich potencjale. Występ miał w sobie głęboką myśl - dotyczącą wdzięczności za dar życia, ale w jaki sposób został odebrany przez publiczność i jaka interpretacja zrodziła się w oczach, uszach i ich duszach – pozostawimy w tajemnicy …. Wiemy, że nasi najbliżsi rodzice i dziadkowie wzruszyli się do łez. I o to Nam chodziło. Ogromny wkład w nasz występ wniosły również Pani Joanna (mama Marysi), Pani Marta Banaszek (muzyka i światła) i Pani Karolina Kwiatek - Jagaczewska (akompaniament), którym bardzo serdecznie dziękujemy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress