TITLE

DESCRIPTION

Edukacja teatralna – program edukacyjny: Teatr wiem co to.

Teatr to skarbnica niezliczonych tajemnic, które mamy szansę odkrywać dzięki spotkaniom z aktorami Teatru Baj. W maju uczestniczyliśmy w spektaklu teatralnym pt.: "Grzeczna". To było niesamowite przeżycie. Każdy z nas zinterpretował świat sztuki wg. własnej intuicji i indywidualnych wyobrażeń. Następnie spróbowaliśmy odkryć tajemnicę pracy aktora. W trakcie warsztatów zorganizowanych specjalnie dla nas,  dowiedzieliśmy się z kim współpracuje aktor? Co trzeba umieć, aby nim zostać? W praktyczny sposób próbowaliśmy posiąść aktorskie umiejętności: ćwiczyliśmy oddech, dykcję, głośne mówienie. Dotknęliśmy świata pantomimy. Wcieliliśmy się również w różne postacie. Niektórzy z nas odkryli tajemnicę - co trzeba zrobić, aby na scenie stać się kimś innym.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress