TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH’

26 października w naszej szkole zorganizowaliśmy razem z klasą VI i nauczycielami języków obcych – „Dzień Języków Obcych”. Nasza klasa przygotowała piosenki w języku niemieckim, angielskim i hiszpańskim. Wielu z nas wykonało plakaty, zawierające informacje i ciekawostki na temat krajów: Niemiec, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Dzięki nim stworzyliśmy niesamowity klimat w Sali. Poza tym uczestniczyliśmy w konkursach wiedzy ogólnej „Milionerzy”, na temat ww. krajów i w konkursie na najfajniej brzmiące słowo w języku niemieckim. Dzięki tego typu uroczystości - poszerzyliśmy naszą wiedzę w zakresie języków i doświadczenie sceniczne. Już nie możemy doczekać się kolejnych tego typu uroczystości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress